לקט נפלא של חיזוקים (ב)

יהלום של התחזקות | מצב רוח טוב והתחדשות | קיסמי החסידות

בס"ד

עבודת השם לא הייתה אף פעם שייט לילי בדנובה הכחולה. הבה נצא מהדמיון שהכול כלום, מתחושת הריחוק שלנו מהקב"ה שהיא, היא, מידת הדין. הראשון שחי כאן חיים טובים היה אברהם. איך הוא הצליח להסיח דעתו מהרע המקיף הכל ולהחליט שה' מסתתר כאן? איך הוא ידע איפה לחפש? מדהים! אם אנחנו עושים תחבולות מקוריות משלנו לא להגרר אחר מראה עיניים ולדון את העולם לכף זכות – לומר שעולמות של חיים שמחים טמונים כאן – אנחנו גנרלים.

חנה הצליחה לקלוע, לכוון מלבה, אל אחד משמות השם שהייה כמוס עד כה, מכוסה אפילו ממשה רבינו, מיהשוע, מזקנים וצדיקים, שבח נפלא שהתברר שהוא אחד משמות השם הנצחיים. איך? מה היה באשה הזו שזכתה לזה? 

האם אתם מכירים מליארדרים ידועים שמסתובבים ומקבצים נדבות? האמת החמקמקה והנסתרת כאן היא שכל יום עלי אדמות הוא סופר אקשיין ויריד מדליות. בער כאן פעם רצון נורא עלי אדמות, רצון יוקד, לחיות עד התכלית. מה ההבדל בין תנא שאומר פירוש באיזה פסוק לבין תלמיד חכם בן דורנו שאומר פירוש משלו? כל תקוותנו היא להכלל ברצון הזה שייקד כאן בתבערה נוראה. יש גם יש תרופות יקרות לשיגעון הזה שמכניס בנו היצר המרושע. ואנו זכה נזכה לראות בעינינו בנקמה העצומה שה' ייקום בו.

להורדה

62 דקות

מה יש לך להגיד על זה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

12345