חודש ניסן הגיע הלום, לבשר שהכל יבוא על מקומו בשלום! וגם שבוע טוב! אנחנו בעמדות!

בס"ד

ראש חודש ניסן, למניין שאנו מונים כאן, בעיר המקדש והמשכן!

אם היו סורקים אותנו כרגע סריקה פנימית בוחנת כליות ולב מן השמים (זה בעצם נעשה כל הזמן), סריקה כללית, מקפת, של אישיות, של מצבנו הקיומי, מעין תצלום סי.טי. פנורמי רוחני… האם היינו מרוצים מן התוצאות? חותמים עליהם? מאשרים אותם? האם זה מי שאנחנו באמת? הוא, הוא הדיוקן המוסמך, האותנטי, שלנו? או שהיינו מוחים ואומרים שזו רחוקה מלהיות תמונה משקפת! זה עדיין מוקדם מדי! אנו בוודאי נשתנה! לא רואים כאן כמעט כלום… אין כאן הרבה ממי שאני באמת! היינו אומרים: 'לא! עוד לא! יש עוד המון דברים יפהפיים גנוזים בי שאני עומד להציג אותם, שאני חייב להראות לעולם'.

לעתיד לבוא, אנו, ורבים מדרי מעלה סביבנו, נעבור ונדפדף באלבום חיינו ונגיע לתמונה זו של הבוקר החורפי, אביבי, הזה שרואים מבעד לחלון עכשיו… יהי רצון שלא נרדם יחד עם המלאכים. שלא נרתע באכזבה. לפחות הבה נעניק עכשיו איזה חיוך חירום, נזדרז לאוורר את הלב – היי, הזדקף! מצלמים! ברוך השם שהתעוררנו. יהי רצון שלא נגלה לעתיד לבוא את התמונה של יום הראשון הזה, יום ראש החודש הזה, באלבום המיואשים, במדור הספאם של השמים, אלא באלבום גיבורי התהילה, אלבום הניצבים נגד הדיכאון, הנחלצים לגרש את הייאוש! נמצא אותה בכותרות 'קורעי חבלי השינה', בין שורות מצעד אויביה המושבעים של גלריית הדמיון!

ביציעים שברקיעים נושכים עכשיו המוני בריות שמיימיות את האצבעות בייחול הלב, בתחינת הנפש, שלא נפסיק להלחם ויהי מה… ואילו מעל ראשנו, כאן למטה, תנועה ערה של רוחות ועננים – הצבעים המוכרים שוב חולפים במצעד חגיגי ומספרים אגדות שאני לא מבין, רק נהנה מניצנוצי התעלומה…

חודש טוב, חודש נפלא, קומי לך רעיתי ולכי לך… הניצנים נראו בארץ, עת הזמיר הגיע…

 

 

מה יש לך להגיד על זה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

12345